E-mailadressen van het personeel
 
Directeur:  Geert Simons            geert.simons@bs-reigerlaan.nl 
Bouwcoördinator onderbouw:  Nicky de Bar n.debar@bs-reigerlaan.nl
Bouwcoördinator bovenbouw:  Rick van Luijt rick.vanluijt@bs-reigerlaan.nl
     
Intern Begeleider groep 1-4                                       Pien Garvelink p.garvelink@bs-reigerlaan.nl
Intern Begeleider groep 5-8                                  Elke Bartels e.bartels@bs-reigerlaan.nl
     
Groepsleerkracht 1 en 2 A:     Babbe Fleskens    b.fleskens@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 1 en 2 A:  Xandra Veth x.veth@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 1 en 2 B: Irma Meulendijks irma.meulendijk@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 1 en 2 C: Pascale Horlings p.horlings@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 1 en 2 C: Marieke van Doorn m.vandoorn@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 1 en 2 D:     Ronald van Laar r.vanlaar@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 1 en 2 E: Linda Cleijsen  l.cleijsen@bs-reigerlaan.nl
     
Groepsleerkracht 3A: Vicky Verzijlenberg v.verzijlenberg@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 3A: (Lio) Robin van Ark robin.vanark@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 3B:  Sabine Baijens s.baijens@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 3B:  Nicky de Bar n.debar@bs-reigerlaan.nl
     
Groepsleerkracht 4A:  Sylvia Huijsmans s.huijsmans@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 4A: (Lio) Joël Spikmans joel.spikmans@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 4B:  Sanne Govers sanne.govers@bs-reigerlaan.nl
     
Groepsleerkracht 5A: José Engelen jose.engelen@salto-eindhoven.nl
Groepsleerkracht 5B:  Maria Hernandez m.hernandez@bs-reigerlaan.nl 
Groepsleerkracht 5B: Marjolijne van der Linde m.vanderlinde@bs-reigerlaan.nl
     
Groepsleerkracht 6A: Laura van den Maagdenberg  
Groepsleerkracht 6B: Bo van Roosmalen bo.vanroosmalen@bs-reigerlaan.nl
     
Groepsleerkracht 7A: Rick van Luijt rick.vanluijt@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 7A: Jojanneke Elstgeest j.elstgeest@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 7B:  Peter van der Kruis p.vanderkruis@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 7B:  Maartje Charpentier m.charpentier@bs-reigerlaan.nl
     
Groepsleerkracht 8A: Marjan Vermeulen m.vermeulen@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 8A: Esther van Eeten  
Groepsleerkracht 8B: Dennis Martens d.martens@bs-reigerlaan.nl
     
Groepsleerkracht: (Ondersteuning) Marietta Hofmans m.hofmans@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht: (Ondersteuning) Leonie Fleuren l.fleuren@bs-reigerlaan.nl
     
Leerkracht lichamelijke opvoeding: Koen van Hapert koen.vanhapert@salto-eindhoven.nl
Onderwijsassistente:    
Conciërge: Peter van Alem p.vanalem@bs-reigerlaan.nl
Administratief medewerker: Marian Wijn m.wijn@bs-reigerlaan.nl
     
TSO- coördinator: Marijke Valks m.valks@bs-reigerlaan.nl