E-mailadressen van het personeel
 
Directeur:  Geert Simons            geert.simons@bs-reigerlaan.nl 
Bouwcoördinator onderbouw:  Esther Baten esther.baten@bs-reigerlaan.nl
Bouwcoördinator bovenbouw:  Laura Timmers l.timmers@bs-reigerlaan.nl
     
Intern Begeleider groep 1-4                                       Pien Garvelink p.garvelink@bs-reigerlaan.nl
Intern Begeleider groep 5-8                                  Elke Bartels e.bartels@bs-reigerlaan.nl
     
Groepsleerkracht 1 en 2 A:     Marieke van Doorn m.vandoorn@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 1 en 2 A: Pascale Horlings p.horlings@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 1 en 2 B: Irma Meulendijks irma.meulendijk@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 1 en 2 C: Sabine Baijens s.baijens@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 1 en 2 C: Pascale Horlings p.horlings@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 1 en 2 D:     Ronald van Laar r.vanlaar@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 1 en 2 E: Linda Cleijsen  l.cleijsen@bs-reigerlaan.nl
     
Groepsleerkracht 3A: Vicky Verzijlenberg v.verzijlenberg@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 3B:  Nicky de Bar n.debar@bs-reigerlaan.nl
     
Groepsleerkracht 4A:  Marjolijne van der Linde  m.vanderlinde@bs-reigerlaan.nl 
Groepsleerkracht 4A:  Xandra Veth x.veth@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 4B:  Sanne Govers  
     
Groepsleerkracht 5A:  Jojanneke Elstgeest  j.elstgeest@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 5A: José Engelen jose.engelen@salto-eindhoven.nl
Groepsleerkracht 5B:  Esther van Eeten e.vaneeten@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 5B: Maria Hernandez m.hernandez@bs-reigerlaan.nl 
     
Groepsleerkracht 6A: Marietta Hofmans m.hofmans@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 6A: Babbe Fleskens  
Groepsleerkracht 6B: Bo van Roosmalen bo.vanroosmalen@bs-reigerlaan.nl
     
Groepsleerkracht 7A: Marjan Vermeulen m.vermeulen@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 7A: Leonie Fleuren l.fleuren@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 7B:  Dennis Martens d.martens@bs-reigerlaan.nl
     
Groepsleerkracht 8A: Sylvia Huijsmans s.huiijsmans@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 8A: Maartje Charpentier m.charpentier@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 8B: Peter van der Kruis p.vanderkruis@bs-reigerlaan.nl
Groepsleerkracht 8B: Laura Timmers l.timmers@bs-reigerlaan.nl
     
Leerkracht lichamelijke opvoeding Koen van Hapert koen.vanhapert@salto-eindhoven.nl
     
Conciërge Peter van Alem p.vanalem@bs-reigerlaan.nl
Administratief medewerker Marian Wijn m.wijn@bs-reigerlaan.nl
     
TSO- coördinator Marijke Valks m.valks@bs-reigerlaan.nl
Kalender
29oktober2017
Start wintertijd
31oktober2017
Halloween
06november2017
Week van respect
Inlog BasisOnline Ouderportaal